Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

5 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich.
Dzisiaj uczniowie klasy 1,2 i 4 uczcili święto przebierając się wraz z wychowawcami za swoich ulubionych bohaterów bajkowych. Starsi uczniowie przygotowali dla nich mini dyskotekę, po której nauczyciel języka polskiego przeczytał bajkę pt. "Kot w butach". Radości dziś było co niemiara, a przebrania fantastyczne. Dziękujemy rodzicom naszych uczniów za zaangażowanie się w przygotowanie strojów, babciom też :)

Wytworzono:2018-11-05 19:36przez:
Opublikowano:2018-11-05 00:00przez: