Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Drużynowe zawody w tenisie stołowym

Drużynowe zawody w tenisie stołowym

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej szkole zawodników, którzy w ramach Igrzysk Dzieci rozegrali turniej w tenisie stołowym. W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn chłopców oraz 9 drużyn dziewcząt. W piątek 18 stycznia, czeka nas drugi dzień zawodów - Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Organizatorem igrzysk jest Miejskie Szkolny Związek Sportowy, SP20 oraz my - SP21, gdzie na na naszej sali gimnastycznej rozegrane zostaną wszystkie mecze.

Gratulujemy wygranych dzisiejszym zwycięzcom i życzymy powodzenia drużynom, które zmierzą się w piątek. Tak dziś jak i w piątek nie zabraknie oczywiście reprezentantów naszej szkoły.

Wytworzono:2019-01-16 19:48przez:
Opublikowano:2019-01-16 00:00przez: