Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Lekcja bilarda

Lekcja bilarda

W środę, 30 października uczniowie klasy VI wraz z wychowawcą i doradcą zawodowym wybrali się w ramach realizacji zadań Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego i Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery do UKS Fair Play Jaworzno. Podczas pobytu w Klubie uczniowie spotkali się z Mistrzem bilarda Panem Bogdanem Wołkowskim, który bardzo chętnie odpowiedział na wszelkie pytania uczniów oraz zaprezentował mnóstwo bilardowych trików. Na koniec spotkania został rozegrany konkurs dziewczyny kontra chłopcy. Po zaciętej rywalizacji wygrały dziewczęta. Mamy nadzieję, że ta lekcja zaowocuje tym, iż ktoś z uczniów zainteresuje się bliżej bilardem.

Wytworzono:2019-11-01 10:19przez:
Opublikowano:2019-10-31 00:00przez: