Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rajd listopadowy

Rajd listopadowy

W minioną sobotę, 9 listopada nasza szkolna grupa "rajdowa" swoją wędrówkę zaczęła w deszczu, jednakże humory dopisywały. Tym razem rajd PTTK przebiegał granicami naszego miasta. Uczestnicy rajdu wyruszyli z Góry Piasku, następnie idąc przez Długoszyn dotarli do Sosnowca Maczki. Bardzo nas cieszy, iż w naszych szeregach pojawili się nowi piechurzy z klasy 5: Adama B., Adama N. oraz Filipa D. Mamy nadzieję, na jeszcze niejeden kilometr wspólnego wędrowania. Zapraszamy na kolejny rajd, który odbędzie się 7 grudnia, a na mecie powiat nas tradycyjnie już w grudniu św. Mikołaj. Dziękujemy Pani Anecie, która poświęca swoją jedną "wolną" sobotę w miesiącu dla uczniów, rozwijając w nich pasje turystyczne.

Wytworzono:2019-11-11 18:52przez:
Opublikowano:2019-11-11 00:00przez: