Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Dzisiaj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
Uczniowie klas SP21 mieli za zadania przebrać się w ulubioną postać bajkową.
Jak zwykle na naszych pierwszoklasistów mogliśmy liczyć w 100%. Kreacje były przeróżne. Począwszy od spiderman’ów, przez księżniczki Elzy, wiedźmy, Zorro po Lorda Vadera. Uczniowie klas starszych przyglądali się młodszym kolegom z wielkim zaciekawieniem, ale troszeczkę i z zazdrością, że nie wykazali się podobną kreatywnością.
Chętni gimnazjaliści mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą postaci z bajek w internetowym quizie.
Wyniki quizu jak i konkursu na najciekawszą bajkową kreację zostaną ogłoszone niebawem, ponieważ jury miało ciężki orzech do zgryzienia i potrzebuje więcej czasu na podjęcie decyzji.

Wszystkim zaangażowanym w dzisiejszy dzień – uczniom, rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy.

Wytworzono:2017-11-06 17:12przez:
Opublikowano:2017-11-06 00:00przez: