Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rajd Mikołajkowy z PTTK

Rajd Mikołajkowy z PTTK

Hu hu ha nasza zima zła, a może jednak nie taka zła dla wszystkich, bo nasi piechurzy uczestniczyli dzisiaj w rajdzie pieszym organizowanym przez PTTK o. Jaworzno z okazji Mikołajek. Szli z dzielnicy Długoszyn do Szczakowej pokonując 5 km. Na mecie rajdu przywitał ich sam Święty Mikołaj wręczając słodkie upominki. Po tym jak brzuszki wszyscy  napełnili pizzą i ciepłą herbatą, wzięli udział w zawodach boccia, konkursie plastycznym na portret Mikołaja oraz konkursie  wiedzy turystycznej. Miło nam poinformować, że Adam B. z klasy piątej zajął I miejsce w kat. 7- 12 lat w boccia, natomiast Karolina z klasy ósmej III miejsce w kat. 13-15 lat także w boccia. Daria z klasy piątej zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym. Jednak to nie koniec dobrych wiadomości. Nasza grupa rajdowa pod przewodnictwem pani Anety zdobyła II miejsce w konkursie na " Najlepszą Szkołę w Turystyce Pieszej " w roku szkolnym 2018/2019.

Gratulujemy i dziękujemy również naszym tegorocznym absolwentom, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Witamy także w naszych szeregach Nikolę i Darię z klasy 5 i mamy nadzieję, że już na stałe zostaniecie w drużynie.

Wytworzono:2019-12-07 15:54przez:
Opublikowano:2019-12-07 00:00przez: