Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Głośne czytanie przez zaproszonych gości

Głośne czytanie przez zaproszonych gości

27 października w naszej szkole odbyło się głośne czytanie przez zaproszonych gości młodszym uczniom. Nasze pierwszaczki odwiedziła pani Jadwiga Gierałt, która na co dzień pracuje w Miejskiej Bibliotece w naszej dzielnicy. Dzieci wysłuchały bajki "Przyjaciele na zawsze" S. Grindley i "Mój przyjaciel" A. Frączek. Natomiast klasy czwarte odwiedzili harcerze z załogi 10 JDH "Tajfun" czytając gawędy. Uczniowie na wstępie dowiedzieli się co to jest gawęda, a następnie wysłuchali gawędę historyczną pt. "Bezdomny płomyczek" oraz gawędę biesiadną pt. "Własna droga". Na zakończenie uczniowie wzięli udział w pląsach przygotowanych przez harcerzy.

Wytworzono:2017-11-08 22:11przez:
Opublikowano:2017-10-30 00:00przez: