Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - XI Rajd Mikołajkowy

XI Rajd Mikołajkowy

W dniu dzisiejszym liczna grupa uczniów z naszej szkoły brała udział w XI Rajdzie Mikołajkowym. Marsz rozpoczęliśmy w dzielnicy Podłęże, a zakończyliśmy w Jeleniu w naszej szkole. Szliśmy przełomem Przemszy pokonując 8 km w zimowych warunkach – było super. Na mecie rajdu przywitał nas św. Mikołaj wraz z naszą panią dyrektor. Po ciepłym posiłku wzięliśmy udział w konkurencjach sprawnościowych przygotowanych przez nasze panie wuefistki. Cieszy nas fakt, że z rajdu na rajd jest nas coraz więcej.

Wytworzono:2017-12-02 17:54przez:
Opublikowano:2017-12-02 00:00przez: