Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Ogólnopolskie Mistrzosta Charakteryzacji

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Ogólnopolskie Mistrzosta Charakteryzacji

W minioną niedzielę, 12 czerwca br. uczennica naszej szkoły zajęła I miejsce w kategorii junior podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Charakteryzacji we Wrocławiu.
Tak Wiktoria opowiedziała o swojej pasji podczas pokazu talentów na ostatnim szkolnym pikniku – III Majówka u Kazimierza:
 
„Nazywam się Wiktoria Sojka. Moją pasją od najmłodszych lat jest malarstwo i rysunek, a od 3 lat boodypaintingu. Początkowo sama rozwijałam swoje umiejętności w rysowaniu. Kolejnym etapem mojego rozwoju było uczęszczanie na zajęcia plastyczne do Pana Mariana Folgi, u którego obecnie rozwijam się w boodypaintingu. Z moich większych osiągnięć był udział jako wolontariusz w planetach Film Spring Open w Krakowie w październiku 2021, a w listopadzie robiłam charakteryzację do drugiej części serialu „Barbarzyńcy” kręconego pod Krakowem dla Netflixa.”
 
Brawo dla Wiktorii!

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-06-14 12:24przez:
Opublikowano:2022-06-14 12:35przez: Redaktor SP21
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:166

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.