Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia z udziałem grona pedagogicznego, uczniów i rodziców. Pani Dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy i książki najmłodszym uczniom naszej szkoły oraz tradycyjne "Olimpusiki" dla dzieci z klasy 3, które ukończyły pierwszy etap edukacyjny wykazując się szczególnymi osiągnięciami lub działaniami. Statuetkę w kategorii "Przyjaciel wiedzy" zdobyła Julia, natomiast "Szlachetne serce" powędrowało do Bereniki. Z kolei uczniowie klas starszych zostali uhonorowani nagrodami za wysokie wyniki w nauce. 

Obecni na akademii mieli również okazję obejrzeć występ klas 1-3, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie i wokalne. Było to idealne wprowadzenie w klimat rozpoczynających się wakacji. Po otrzymaniu świadectw, uczniowie udali się do domów na oczekiwany z niecierpliwością odpoczynek.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych WAKACJI

Tekst: S. Opyd

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-06-25 15:14przez:
Opublikowano:2022-06-25 15:30przez: Redaktor SP21
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:272

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.