Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Skończyły się wakacje i znów spotykamy się w szkole…..

Uczniowie klasy V wierszem, piosenką i scenką kabaretową pożegnali wakacje. Wspomniano wydarzenia historyczne związane z rocznicą wybuchu II wojny światowej. Pani dyrektor złożyła całej społeczności szkolnej życzenia owocnej, bezpiecznej pracy, po czym uczniowie udali się na pierwsze powakacyjne spotkanie ze swoimi wychowawcami. Entuzjazm z powrotu do szkoły widoczny był na twarzy niemal każdego naszego ucznia, mamy nadzieję, że nie będzie on tylko chwilowy.

Wszystkim uczniom, całej kadrze pedagogicznej oraz pozostałym pracownikom szkoły życzymy dobrego roku szkolnego 2022/2023.

Wytworzono:2022-09-01 19:30przez:
Opublikowano:2022-09-01 19:44przez: Redaktor SP21