Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - VI Jesienna Biesiada u Kazimierza

VI Jesienna Biesiada u Kazimierza

Dzisiaj, w pierwszym dniu kalendarzowej jesieni społeczność naszej szkoły – uczniowie, ich rodzice i rodzeństwo oraz nauczyciele spotkali się już po raz szósty na integracyjnej „Jesiennej Biesiadzie u Kazimierza”. Lepszej pogody nie mogliśmy sobie wymarzyć. Po wielu dniach deszczowych wreszcie dziś wyjrzało słońce. Jak zawsze atmosfera wspaniała, a zaangażowanie rodziców nieocenione. Każda klasa decydowała w zakresie organizacji swojego spotkania. Jedne klasy miały tradycyjne garnki z pieczonymi ziemniakami, inne kiełbaski – dla każdego coś dobrego. Jak zawsze był to czas do wspólnych rozmów, ale przede wszystkim, aby pobyć razem.

Spotkanie rozpoczął krótki występ uczniów klasy VI i VIII w ramach „Narodowego Czytania 2022”. W tym roku czytane są "Ballady i Romanse" Adama Mickiewicza, a nasi uczniowie przedstawili „Świteziankę”.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji imprezy, a w szczególności Panu Tomaszowi, który dostarczył namioty oraz stoły i ławy dla każdej klasy. Mamy nadzieję, że ze rok we wrześniu, spotkamy się w jeszcze większym gronie na kolejnej Jesiennej Biesiadzie  u Kazimierza.

Wytworzono:2022-09-23 22:00przez:
Opublikowano:2022-09-23 22:40przez: Redaktor SP21