Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Majowe szydełkowanie

Majowe szydełkowanie

Kilka dziewcząt z naszej szkoły na zajęciach kreatywnych rozpoczęła naukę szydełkowania. Na pierwszych zajęciach dziewczęta uczyły się jak zrobić oczko łańcuszka, oczko ścisłe i półsłupki. Dziewczynki z zapałem podjęły wyzwanie i szybko powstały pierwsze podkładki pod kubek, koszyczki, koszulki na jajka, opaski na głowę, a nawet komin. Kolejnym zadaniem, które postawiła przed nimi p. Kasia to zrobienie małego łapacza snów oraz piórnika na szydełka lub inne drobnostki. Życzymy powodzenia i wytrwałości w tworzeniu robótek szydełkowych! :-) Podczas zajęć wykorzystywane są szydełka i włóczki zakupione w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.

Tekst: K. Michalska

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje #zajeciadodatkow #kreatywnie

Wytworzono:2023-05-22 20:06przez:
Opublikowano:2023-05-22 20:16przez: Redaktor SP21