Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada, a do naszej szkoły te maskotki zawitały dziś. Uczciliśmy urodziny misia, opowiadając historię jego powstania, czytaliśmy opowiadanie o Kubusiu Puchatku oraz bajkę „O Złotowłosej i trzech niedźwiadkach”. Było również rysowanie, kolorowanie „misiowa gramatyka”, ciekawostki i zagadki dotyczące jubilata. Na koniec dzieci pięknie pozowały do zdjęć, przytulając swoje misiaczki. Całą tegoroczną akcję Dnia Pluszowego Misia przygotowały panie z naszej biblioteki. Ślicznie dziękujemy !

Wytworzono:2018-11-27 19:55przez:
Opublikowano:2018-11-26 00:00przez: