Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Owocowo-warzywne zwierzaki - wyniki konkursu

Owocowo-warzywne zwierzaki - wyniki konkursu

Owocowo-warzywne zwierzaki - konkurs świetlicowy rozstrzygnięty. Do konkursu zgłoszono 13 przepięknych, pomysłowych prac. Jury nie mogło zdecydować, która praca jest najlepsza. Zwycięzców wyłoniono 18 listopada w wyniku głosowania świetliczaków.

I miejsce zajęła Alicja z klasy drugiej, II miejsce - Matylda z klasy pierwszej, III miejsce Amelia z klasy drugiej.

Przyznano trzy wyróżnienia dla Szymona z klasy III, Alicji z II i Bereniki z klasy I.

Nagrody, słodycze i dyplomy wręczyły w Dniu Życzliwości pani Dyrektor i pani Urszula Cięciel.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Wytworzono:2019-11-21 21:51przez:
Opublikowano:2019-11-21 00:00przez: