Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Razem na Święta

Razem na Święta

Kto jak kto, ale nasze Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocne Serca z SP21” nie mogło nie przyłączyć się do akcji "Razem na Święta". Liczne przedświąteczne akcje, trwały już  od kilku miesięcy.

W październiki zebrano dary dla naszych rodaków na Kresach w ramach akcji: "Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019"

Przyłączyliśmy się do zbiórki na rzecz mysłowickiego Schroniska dla Zwierząt  – zbierano karmę akcesoria oraz środki finansowe.

W listopadzie nasi uczniowie zaangażowali  się w dnie akcje na rzecz dzieci z oddziałów onkologicznych –„Zostań  Aniołem” oraz „Dzień pluszowego Misia”.  Zebrane dary w postaci pluszaków, środków plastycznych, gier planszowych, kocy i poduszek dotarły do chorych dzieci tuż przed Mikołajkami.

Uczniowie wspólnie z nauczycielami wykonali piękne świąteczne kartki z życzeniami, które zostały dostarczone naszym emerytowanym nauczycielom i pracownikom szkoły. Mamy nadzieję, że pamiątkowe zdjęcie z ostatniego spotkania z okazji DEN, będzie miłą świąteczną niespodzianką.

Podczas ostatniego spotkania z podopiecznymi Ośrodka Terapii Zajęciowej w Jaworznie, podczas comiesięcznego czytania w filii MBP w Jeleniu, wolontariusze na ręce uczestników i pani opiekunki przekazali własnoręcznie upieczone i udekorowane pierniki z najlepszymi świątecznymi życzeniami.

Wytworzono:2019-12-20 12:50przez:
Opublikowano:2019-12-20 00:00przez: