Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Nowości w świetlicy

Nowości w świetlicy

W ramach programu „Laboratoria przyszłości” realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów świetlica szkolna otrzymała trzy nowe zestawy do zabaw edukacyjnych. Jeden z nich to mini wafle, przydatne w rozwoju oraz ćwiczeniu umiejętności takich jak: praca z sekwencjami, która jest pomocna w nauce pisania, matematyki oraz programowania komputerowego. Rozwijają one również stymulację lewej półkuli mózgowej odpowiedzialnej za przetwarzanie informacji i analizę wzrokową. Dwa zestawy konstrukcyjne Georello Tech umożliwiają budowę trójwymiarowych struktur. Pomagają one odkryć podstawowe zasady mechaniki, ale przede wszystkim zapewniają wiele świetnej zabawy.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje

Wytworzono:2022-09-16 21:01przez:
Opublikowano:2022-09-16 21:59przez: Redaktor SP21