Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - “Siła przyjaźni”

“Siła przyjaźni”

15. 05. 2023 r. uczniowie kl. VI Emilia oraz Jakub reprezentowali naszą szkołę podczas spotkania “Siła przyjaźni”. Celem spotkania była promocja działań z zakresu profilaktyki cyberbullingu, zdobycie umiejętności nawiązywania prawidłowych relacji z rówieśnikami. Uczniowie brali udział w warsztatach tematycznych pracując techniką metaplanu, odpowiadając na postawione pytanie przez organizatorów: Czy w dzisiejszym świecie ludzie się przyjaźnią? Dziękujemy organizatorom tj. Szkoła Podstawowa nr 18 w Jaworznie za możliwość udziału i możliwość twórczej pracy.

Tekst: A. Gierek

Wytworzono:2023-05-22 19:56przez: