Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Wyjazd do GEOsfery

Wyjazd do GEOsfery

W jeden z majowych czwartków uczniowie kl. 5 wraz z wychowawcą i pedagogiem odwiedzili jaworznicką GEOsferę. Pogoda dopisała, humory także.  Był spacer, któremu towarzyszyły wesołe rozmowy, a także gry i zabawy na świeżym powietrzu. Na piknikowych kocach piątoklasistów królowały sezonowe owoce oraz samodzielnie przygotowane sałatki warzywne.  W ten sposób promowaliśmy zdrowy styl odżywiania się. Uczniowie skorzystali również z leczniczej inhalacji przy tężni solankowej. Miło spędzony czas zwieńczyły pyszne lody. Przywieźliśmy ze sobą przyjemne wspomnienia i na pewno wybierzemy się na taką wycieczkę integracyjną raz jeszcze.

Tekst: K. Bochenek

Wytworzono:2024-05-27 21:22przez: