Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - V Majówka u Kazimierza

V Majówka u Kazimierza

W miniony piątek, 24 maja br. w naszej szkole już po raz piąty odbyła się impreza integracyjna Majówka u Kazimierza. Była to doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi podczas pikniku rodzinnego. W ramach wydarzenia, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności podczas występów z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

Rada Rodziców przygotowała pyszne ciasto, pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem, kiełbaski i kaszanki z grilla - idealne dania na piknikowe spotkanie. Na terenie imprezy można było skosztować z waty cukrowej i popcornu ze stoiska gastronomicznego. Dla najmłodszych uczestników przygotowano dmuchany zamek, a miłośnicy kreatywności mogli skorzystać z malowania twarzy oraz brokatowych tatuaży. Panie animatorki z MyDay.pl Anna Pycia, prowadziły zabawy rodzinne, w których mogły wziąć udział dzieci, ale również dorośli. Na terenie imprezy odbywały się również gry i zabawy przygotowane przez nauczycieli w postaci stacji zręcznościowych.

Dodatkowo, wszyscy mogli zwiedzić wóz strażacki i policyjny oraz spotkać i porozmawiać z funkcjonariuszem KMP i przedstawicielem PSSE w Jaworznie. Impreza integracyjna Majówka u Kazimierza była wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze i uczestnictwa w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, zarówno dzieciom, jak i dorosłym za wspaniałą atmosferę i radość, którą przynieśliście ze sobą na Majówkę u Kazimierza. Serdecznie zapraszamy na kolejne imprezy integracyjne organizowane przez SP21!

Tekst: E. Kamińska

Wytworzono:2024-05-27 21:57przez: