Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W dniu dzisiejszym miała miejsce przepiękna uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Na początku wszyscy uczniowie z klas I - III otrzymali nagrody książkowe, a z klas IV - VII wszyscy ci uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem. Jak co roku, dwójka uczniów z klasy III na zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego, otrzymała pamiątkowe statuetki. W kategorii "Przyjaciel wiedzy" wyróżniono Maksymiliana Banasika, a w kategorii "Szlachetne serce" - Zuzannę Szłapę. Czytelnikiem roku została Emilia Nowak z klasy V. Następnie nadszedł czas przekazania władzy przez ustępującego przewodniczącego szkoły swojemu następcy. W kolejnym roku szkolnym tą zaszczytną funkcję będzie sprawował Szymon Kostrzewa.

Podczas tegorocznej uroczystości miał miejsce wzruszający moment podziękowania za wieloletnią pracę Pani Edycie Kamińskiej i Krystynie Wartale, które zdecydowały się przejść na zasłużoną emeryturę. Były słowa wdzięczności oraz życzenia, aby czas emerytury był pełen spokoju, zdrowia i radości.

Po części oficjalnej, na scenie pojawiła się klasa III i przedstawiła bardzo energetyczny program artystyczny, życząc wszystkim wspaniałych wakacji.

Jak zawsze podczas tak ważnego dnia nie zabrakło na sali również rodziców naszych uczniów, którzy nie kryli swojego wzruszenia i dumy ze swoich dzieci.

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie wszystkich tegorocznych nagród, a Pani Sylwii Pawlik za przygotowanie dzisiejszej uroczystości.

Do zobaczenia drugiego września!

Wytworzono:2024-06-21 18:49przez:
Opublikowano:2024-06-21 19:40przez: Redaktor SP21