Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Pożegnanie Absolwentów

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Pożegnanie Absolwentów

W przeddzień zakończenia roku szkolnego, podczas popołudniowej uroczystości, pożegnaliśmy uczniów klas ósmych kończących naukę w naszej szkole. Był to wyjątkowy czas pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań za wspólnie spędzone lata.

W programie znalazły się przemówienia Dyrekcji, wychowawców i przedstawicieli uczniów, wręczenie nagród oraz podziękowań dla absolwentów i ich rodziców. Nie zabrakło także części artystycznej, która podkreśliła wyjątkowy charakter tego spotkania.

Dziękujemy naszym Absolwentom za wszystkie lata spędzone w murach szkoły i życzymy im powodzenia na kolejnych etapach edukacji, wielu sukcesów oraz odwagi w realizacji marzeń.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2026-06-27 10:24przez:
Opublikowano:2026-06-27 10:35przez: Redaktor SP21
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:91

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.