Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Spotkanie integracyjne klasy II

Spotkanie integracyjne klasy II

W minioną środę 12 czerwca br. uczniowie klasy II wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i wychowawcą w godzinach popołudniowych spotkali się w Ośrodku Edukacji Ekologiczno – Geologicznej GEOsfera w Jaworznie na klasowym pikniku integracyjnym. Jak piknik to nie mogło zabraknąć grillowanych kiełbasek, mnóstwa wspólnej zabawy, ciekawych rozmów, ale przede wszystkim lepszego wzajemnego poznania. Spotkanie udało się tak bardzo, że z żalem wszyscy wracali do domów. Był to pierwszy taki piknik klasowy, ale jak wszyscy zgodnie twierdzą nie ostatni. Termin kolejnego został już wstępnie wyznaczony.

Wytworzono:2019-06-14 19:12przez:
Opublikowano:2019-06-14 00:00przez: