Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

Dzisiejszy dzień był pełen niespodzianek, życzeń i uśmiechów, bo to właśnie dzisiaj świętowaliśmy Dzień Chłopaka w naszej szkole. Dziewczyny postarały się, aby ten dzień był wyjątkowy, same z tej okazji ubrały krawaty i muszki, a dla chłopców miały słodkości oraz oryginalne prezenty. Chłopcy z radością słuchali pięknych życzeń, które specjalnie dla nich napisały koleżanki. W każdej klasie został również wyświetlony film, który nakręciły dziewczynki dla naszych milusińskich. Zabawy było co niemiara!

Wytworzono:2020-09-30 17:35przez:
Opublikowano:2020-09-29 00:00przez: