Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rajd wrześniowy

Rajd wrześniowy

Sezon na aktywny wypoczynek w SP 21 uważamy za otwarty. W sobotę 17 września nasi uczniowie wraz z opiekunem wzięli udział w rajdzie pieszym pod hasłem "Rozruszaj się po wakacjach z Komisją Turystyki Pieszej PTTK Jaworzno ". Wędrowali na trasie: Mników - Rezerwat Przyrody Dolina Mnikowska - Wąwóz Półrzeczki - Dolina Brzoskwini - Brzoskwinia. Humory im dopisywały, pogoda też okazała się łaskawa, a pola kukurydzy oraz piękne widoki zrobiły na nich ogromne wrażenie. Cieszymy się, że nasza grupa liczy coraz więcej ochotników, tym razem było ich 24.

Zapraszamy na kolejny rajd, który odbędzie się 8 października na trasie HUTKI-KANKI-PODZAMCZE. Szczegóły u p. A. Zwolińskiej.

Wytworzono:2022-09-19 21:04przez:
Opublikowano:2022-09-19 21:05przez: Redaktor SP21