Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rok szkolny 2022/2023

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Rok szkolny 2022/2023

Artykuły

 • Spotkanie z Prezydentem Miasta Jaworzna

  W dniu dzisiejszym przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem uczestniczyli w spotkaniu z Prezydentem Miasta Jaworzna Panem Pawłem Silbertem. Organizatorem spotkania był Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie. Spotkanie poprzedzone było wykładem dr Krystiana Dudka - "Skuteczna komunikacja w realizacji projektów". To już kolejne takie spotkanie, w którym przedstawiciele naszego SU biorą udział. Dziękujemy za zaproszenie.

   

  Czytaj Więcej o: Spotkanie z Prezydentem Miasta Jaworzna
 • Dzień bez plecaka

  Samorząd Uczniowski naszej szkoły ogłosił dzień 13 kwietnia 2023 r. dniem bez plecaka w SP 21 w Jaworznie. Tego dnia uczniowie zamienili tradycyjne plecaki na inne pomysłowe „nosidła”, do których zapakowali swoje książki, zeszyty, piórniki oraz przybory szkolne. Prawie cała społeczność szkolna włączyła się w zaproponowaną przez SU zabawę i pojawiła się w szkole z walizkami, pudłami, różnego rodzaju koszami,  torbami wędkarskimi, wózkami sklepowymi, lodówkami turystycznymi, wózkami dla lalek, szufladami meblowymi, wiadrami, chlebakami, koszami do przewozu zwierząt, garnkami, skrzynkami na narzędzia, poszewkami na poduszki, a nawet własnoręcznie wykonanymi torbami, np. z opony rowerowej. Wszyscy, którzy 13 kwietnia zrezygnowali z plecaka, otrzymali pozytywne uwagi z zachowania, a ci, których „nosidła” były wyjątkowo oryginalne, zostali wyróżnieni dyplomami i drobnymi nagrodami rzeczowymi. Mamy nadzieję, że dzień bez plecaka stanie się tradycją w naszej szkole i za rok znów będzie można w zabawny sposób zapakować swój szkolny ekwipunek.

  Tekst: E. Proksa

  Czytaj Więcej o: Dzień bez plecaka
 • Dzień Edukacji Narodowej

  To właśnie dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość zaproszeni zostali emerytowani pracownicy szkoły. Akademię w formie gali oscarowej przygotował Samorząd Uczniowski, który przyznał pracownikom szkoły Oscary w 16 kategoriach. Galę uświetniły występy młodszych i starszych uczniów, którzy pięknie śpiewali i recytowali dla swoich nauczycieli. Uczniowie klasy drugiej wystąpili z piosenką „Nauczyciel mądra głowa”, a uczennice klasy piątej przepięknie wyśpiewały piosenki „Z naszymi marzeniami” oraz „Na wędrówkę”. Nasi najmłodsi uczniowie z klas I – III wystąpili z okolicznościowymi wierszami, a szóstoklasiści zaprezentowali edukacyjne dowcipy. Galę brawurowo prowadziła para wspaniałych konferansjerów: Amelia Baran  z klasy VIII oraz Jakub Grabowski – uczeń klasy VI.

  Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przybyli na dzisiejszy apel i swoją obecnością podziękowali nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły, za ich trudną pracę każdego dnia roku szkolnego.

  Tekst: opiekun SU - Elżbieta Proksa

  Czytaj Więcej o: Dzień Edukacji Narodowej
 • Ogłoszenie o pierwszym konkursie w tym roku szkolnym

  19 września obchodzimy Światowy Dzień Emotikona. W związku z tym Samorząd Uczniowski zachęca wszystkich uczniów szkoły do wzięcia udziału w organizowanym przez siebie konkursie plastycznym „Emotikonek”. Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką plastyczną emotikona o dowolnym rozmiarze. Prace należy dostarczyć do opiekuna Samorządu Uczniowskiego do 16 września 2022 r. :) Zapraszamy do licznego udziału!

  Regulamin konkursu poniżej.

   

  Czytaj Więcej o: Ogłoszenie o pierwszym konkursie w tym roku szkolnym

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-09-11 13:57przez:
Opublikowano:2022-09-11 13:57przez: Redaktor SP21
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:849

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.