Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Ogólnopolski Konkurs na Plakat Promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2022

Ogólnopolski Konkurs na Plakat Promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2022

W roku szkolnym 2021/22 nasi uczniowie pod opieką pedagoga szkolnego Pani  Angeliki Gierek brali udział w Ogólnopolskim KONKURSIE NA PLAKAT PROMUJĄCY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MEDIACJI 2022 pod patronatem honorowym Ministra Sprawiedliwości. Milena, Tymek i Wiktoria przygotowali piękne prace, które miały na celu promocję wśród uczniów pozytywnego wizerunku mediacji, jako alternatywnego sposobu rozwiązywania sporów. Komisja Konkursowa w dniu dzisiejszym wyłoniła laureatów, wśród których znalazła się obecnie już absolwentka naszej szkoły, a w czerwcu jeszcze uczennica klasy ósmej – Wiktoria Sojka, zajmując III miejsce.

Wszystkie prace były na wysokim poziomie, konkurencja była ogromna.

Wiktorii i pozostałym naszym uczniom GRATULUJEMY

O innym wielkim sukcesie Wiktorii pisaliśmy już 14 czerwca br.:  >>> tutaj <<<

Informacja o wynikach konkursu na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości: >>> link <<<

Galeria wszystkich prac konkursowych dostępna na Facebooku: >>> link <<<

W galerii do tego posta publikujemy scany prac uczniów naszej szkoły, które zostały wysłane na konkurs.

Opiekun konkursu: A. Gierek

Wytworzono:2022-09-19 21:19przez: